ארכיון לאוגוסט, 2010

מניות הנט-נט של תל אביב

אופטימיות, זה דבר נהדר. יחד עם זאת, מי שמביט בנתונים המאקרו כלכליים ברחבי העולם רואה אפור די כהה בעיניים. בארה”ב למשל, הסתיימה תוכנית התמריצים ואנו שוב רואים חזרה להאטה. בסין, מי שהייתה אמורה להיות הקטר של הצמיחה בעולם, בועת הנדל”ן עומדת רגע לפני הפיצוץ, ועל מרבית מדינות גוש האירו עדיף שלא נרחיב את הדיון. מובן [...]

מניות מעניינות להשקעה

כמה אפשר להרוויח מהשקעה בשוק ההון

תארו לעצמם שמצאתם שיטה להפוך עופרת זולה לזהב. האם הייתם ששים לחשוף את הידע שלכם בין כל אזרחי ישראל תמורת כמה אלפי שקלים? כנראה שלא. אם כבר, הייתם הופכים תחילה המון עופרת לזהב, מתעשרים, ואז חושפים את הידע רק לחבריכם הקרובים בכדי שיתעשרו גם הם. רק לאחר מכן, אולי, הייתם מגלים את הסוד ברבים.
עכשיו, שאלו [...]

נושאים אחרים

האם המינוף בדירה להשקעה באמת עובד ?

כבר עסקתי בשאלת ה”השקעה במניות או השקעה בנדל”ן” פעמים רבות, ואם אתם קוראים קבועים שלי, אתם בוודאי יודעים מה ההעדפה שלי: מניות כמובן. אבל אז קפצו אנשים וצעקו: “ומה עם המינוף?”
הרי כל העניין ברכישת דירה להשקעה הוא העובדה, שהמשקיע יכול להשתמש בהרבה יותר כסף ממה שיש לו. לכן יצאתי לבדוק: האם רוכשי הדירות להשקעה באמת [...]

נושאים אחרים

משפחת אריאלי עוברת לקיבוץ בצפון…

אם תהיתם מדוע לא עדכנתי את הבלוג לאחרונה, הסיבה העיקרית היא ההיערכות שלי ושל אשתי למעבר שלנו לצפון, לפני כשבוע (ומדובר לא רק בהיערכות פיסית אלא גם מנטלית).
בכל מקרה, במדור הנדל”ן של גלובס מופיעה כתבה מאת שלומי יוסף על המעבר והסיבות שהובילו אליו (תודה לשלומי ! BURSA4Y).

נושאים אחרים