קורסי השקעות בשוק ההון


לפרטים עדכניים גלשו לאתר הקורסים החדש בכתובת www.ValueInvesting.co.il


1. הקורס המקיף בישראל להשקעות ערך במניות

זוהי תוכנית של 10 שבועות בה תלמדו מא’ ועד ת’ איך לקרוא דוחות כספיים, איך לנתח חברות ומניות, כיצד לאתר מניות אטרקטיביות לפני שמשקיעים אחרים יגלו אותן, ואיך לנהל תיק מניות אחראי ורווחי לטווח הארוך.

לפרטים נוספים על קורס השקעות ערך לחצו כאן

2. קורס השקעות למתחילים

תמיד רציתם לדעת איך להשקיע את הכסף שלכם? בקורס תכירו את עולם ההשקעות ותקבלו את הכלים שיעזרו לכם להשקיע את חסכונותיכם בצורה חכמה. לא נדרש כל ידע קודם בהשקעות.

לפרטים על קורס השקעות בשוק ההון לחצו כאן

3. קורס השקעות מתקדם

מיועד למשקיעים מנוסים, שעברו את קורס השקעות הערך שלי ומעוניינים בהעמקה נוספת בניתוח חברות, אסטרטגיות השקעה, והבנה בתחום ניירות ערך המירים (אופציות, כתבי אופציה ואג”ח להמרה).

לפרטים נוספים לחצו כאן* * *
הנחיות הרשות לניירות ערך אוסרות עלי להתייחס לתגובות או לפניות שלכם באתר או בדואר האלקטרוני, לרבות פניות באמצעות פלטפורמות אחרות דוגמת עמוד ה-FaceBook, ולכן אוכל לטפל רק בפניות טכניות הקשורות לרישום לאתר או לקורסים. הדברים המובאים בבלוג הינם לצורך מידע כללי בלבד ואין לראות בהם משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה בניירות ערך ו/או מכשירים פיננסיים אחרים. הדברים אינם מהווים תחליף לייעוץ ספציפי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכל העושה בהם שימוש עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. לכותב אין רישיון ייעוץ השקעות, ויש לו עניין אישי בניירות הערך שהוזכרו.