התיק של ינון

אודות

שמי ד”ר ינון אריאלי ואני משקיע בשוק ההון, בעיקר במניות, מאז 2001.

אני מנהל כסף עבור משקיעים גדולים ומייעץ לחברות בנושאים שונים.

מידי פעם אני כותב על מניות בביזפורטל וגם בגלובס.

אני מעביר הרצאות וקורסים על השקעות בשוק ההון.

ואני חושב שכסף הוא לא הדבר הכי חשוב בחיים.

* * *

אודות Bursa4U

כולנו רוצים עצמאות כלכלית שתאפשר לנו להגשים את כל החלומות והשאיפות שלנו. Bursa4U מאפשר לכם לרכוש את ההשכלה הפיננסית הנדרשת, ומסייע לכם בבניית וניהול תיק השקעות רווחי המתאים לאופייכם, על מנת שתוכלו להגיע אל היעדים הפיננסים שהצבתם לעצמכם. באתר תוכלו למצוא את כל מה שתזדקקו לו על מנת להשקיע בעצמכם בשוק ההון, בחכמה ובאחריות, ולאורך זמן.

אם אתם משקיעים בתחילת דרככם, האתר יסייע לכם לצעוד בבטחה את צעדיכם הראשונים. שוק ההון אינו מורכב כפי שאולי שמעתם, ובאמצעות לימוד עקרונות ההשקעה וגיבוש אסטרטגיית השקעה חכמה, תוכלו להצליח להשיג תשואות מרשימות. ב- Bursa4U תכנים לימודיים רבים שיציגו בפניכם את יסודות (וסודות…) דרכי ההשקעה השונות (לדוגמא, המדריך למשקיע המתחיל). המתקדמים מביניכם, יוכלו למצוא באתר גם תכנים מתקדמים יותר המתאימים לרמתכם (למשל, המדריך להשקעה במניות או המדריך לקריאת דוחות פיננסים).

למה הקמתי את האתר

המניה הראשונה שקניתי בכמה אלפי השקלים הבודדים שהיו בידי כשהתחלתי להשקיע ב- 2001, הייתה מניה של חברה טכנולוגית שכיכבה בכותרות באותו הזמן. כמה שבועות לאחר הקניה כבר הספיק מחירה לרדת מטה והפסדתי כמחצית מכספי.

בעקבות זאת, החלטתי ללמוד לעומק כיצד להשקיע נכון, על מנת שלא אפסיד את מה שנשאר לי. אחרי שקראתי ספרים, מאמרים, תוכניות טלוויזיה כלכליות ומה לא, הבנתי כי הדרך להצלחה בשוק ההון פשוטה מאוד, אבל קשה למצוא אותה בים התכנים הענק העומד בפנינו. בשביל להקל את חייהם של משקיעים מתחילים, ובשביל לסייע למשקיעים מתקדמים להשתפר עוד, ריכזתי באתר בורסה 4 יו את אותם הכללים וההסברים שיעזרו לכם להימנע מביצוע שגיאות ולהצליח בהשקעותיכם.

אני מקווה שתמצאו את המידע באתר שימושי עבורכם ותיהנו.

התיק האישי שלי

אם אתם רוצים לעקוב אחר תיק ההשקעות שאני מנהל, אתם יכולים לעשות את זה באתר ה”תיק של ינון“. ההתרכזות שלי היא במניות הנסחרות בהנחה משמעותית מתחת למחיר ההוגן שלהן, במטרה להשיג תשואה גבוהה מתשואת שוק המניות.

תיק המניות המנצחות

שיטת המניות המנצחות היא שיטת השקעה פסיבית (אוטומטית), המתבססת על ניהול תיק של כ- 20 מניות של חברות ישראליות איכותיות הנסחרות בזול, אשר נבחרות על פי מספר קריטריוני ערך פשוטים וקבועים. במילים אחרות, בתיק המניות המנצחות אני מנסה לנצח את השוק מבלי לנתח חברות לעומק.

רוצים לפנות אלי?

היכנסו לעמוד יצירת קשר.