התיק של ינון

אודות

שמי ד”ר ינון אריאלי ואני משקיע בשוק ההון, בעיקר במניות, מאז 2001.

אני מנהל כסף עבור משקיעים גדולים ומייעץ לחברות.

מידי פעם אני כותב על מניות בביזפורטל וגם בגלובס.

אני מעביר הרצאות וקורסים על השקעות בשוק ההון.

ואני חושב שכסף הוא לא הדבר הכי חשוב בחיים.

* * *

אודות Bursa4U

כולנו רוצים עצמאות כלכלית שתאפשר לנו להגשים את כל החלומות והשאיפות שלנו. Bursa4U מאפשר לכם לרכוש את ההשכלה הפיננסית הנדרשת, ומסייע לכם בבניית וניהול תיק השקעות רווחי המתאים לאופייכם, על מנת שתוכלו להגיע אל היעדים הפיננסים שהצבתם לעצמכם. באתר תוכלו למצוא את כל מה שתזדקקו לו על מנת להשקיע בעצמכם בשוק ההון, בחכמה ובאחריות, ולאורך זמן.

אם אתם משקיעים בתחילת דרככם, האתר יסייע לכם לצעוד בבטחה את צעדיכם הראשונים. שוק ההון אינו מורכב כפי שאולי שמעתם, ובאמצעות לימוד עקרונות ההשקעה וגיבוש אסטרטגיית השקעה חכמה, תוכלו להצליח להשיג תשואות מרשימות. ב- Bursa4U תכנים לימודיים רבים שיציגו בפניכם את יסודות (וסודות…) דרכי ההשקעה השונות (לדוגמא, המדריך למשקיע המתחיל). המתקדמים מביניכם, יוכלו למצוא באתר גם תכנים מתקדמים יותר המתאימים לרמתכם (למשל, המדריך להשקעה במניות או המדריך לקריאת דוחות פיננסים).

למה הקמתי את האתר

שוק ההון נתפש על ידי רבים כמקום מסובך ששמור רק למקצוענים, או מהצד השני כקזינו של סוחרי יום שמוכרים מניות בקצב מסחרר. האמת היא שונה לגמרי – שוק ההון הוא מקום בו ניתן להרוויח לאורך זמן אם לומדים את כללי ה”עשה ואל תעשה” ורוכשים את החוסן המנטלי כדי לצלוח את התנודתיות של השווקים.

הקושי הוא שיש ים של מידע ברחבי הרשת, שחלקו שגוי וחלקו לא שלם, ולכן החלטתי להרים את הכפפה ולהקים את הפורטל בורסה 4 יו באמצעותו תוכלו ללמוד, להשתפר, ולהצליח בהשקעותיכם בין אם אתם משקיעים מתחילים או מנוסים.

אני משוכנע שתמצאו את המידע באתר שימושי ומהנה.

התיק האישי שלי

אם אתם רוצים לעקוב אחר תיק ההשקעות שאני מנהל, אתם יכולים לעשות את זה באתר ה”תיק של ינון“. ההתרכזות שלי היא במניות הנסחרות בהנחה משמעותית מתחת למחיר ההוגן שלהן, במטרה להשיג תשואה גבוהה מתשואת שוק המניות.

קורסי השקעות

אני מעביר קורסי השקעות מזה שנים למאות תלמידים מרוצים, וגם אתם מוזמנים לבקר באתר הקורסים שלי.

רוצים לפנות אלי?

היכנסו לעמוד יצירת קשר.