התיק של ינון

קורס השקעות בשוק ההון

קורס השקעות בשוק ההון

לפרטים עדכניים גלשו לאתר הקורסים החדש בכתובת www.ValueInvesting.co.il

מניות, אגרות חוב, מדדים, ריבית, פנסיה – מבולבלים? בואו נעשה סדר…

היעדר השכלה פיננסית מובילה את רובנו לשים את החסכונות שלנו במקומות שלא בהכרח יניבו להם את התשואה המיטבית.

הבעיה היא, שבחירה שגויה שכזו יכולה להקטין את שווי תיק ההשקעות שלנו או את סכום החיסכון שנצבור לפנסיה במאות אלפי שקלים, בהשוואה למה שהוא היה יכול להיות שווה.

בדיוק בגלל זה, חשוב כל כך להכיר את שוק ההון, בשביל שנוכל לבחור בדרכים הנבונות והאחראיות להשקיע את כספנו.

למרות זאת, רובנו נרתעים מללמוד על השקעות. זה לא מפתיע – שוק ההון באמת נראה מורכב ואפילו מפחיד במבט ראשון, שהרי יש מגוון עצום של אסטרטגיות ואפיקי השקעה כמו מניות, אגרות חוב, אופציות, קרנות נאמנות, תעודות סל, מטבעות ומה לא. ללמוד כיצד להשקיע באמת נראית משימה בלתי אפשרית. האומנם?

ובכן, מסתבר שעולם ההשקעות הרבה יותר פשוט מכפי שחשבתם. לא צריך תואר בכלכלה או מנהל עסקים כדי להבין איך העסק הזה עובד, ובשביל להצליח בעצמנו להשיג תשואות שלא יביישו אפילו מנהל השקעות מנוסה.

כל מה שאתם צריכים זה להקדיש מספר שעות בשביל להכיר את אפשרויות ההשקעה העומדות בפניכם, לגבש אסטרטגיית השקעה יעילה, ואז, מה שנותר הוא להרכיב תיק השקעות נבון ובטוח לטווח הארוך.

בקורסים ההשקעות נצעד צעד-אחר-צעד בעולם ההשקעות, נכיר ביחד את אפיקי ההשקעה המגוונים, נבין מה עובד ומה לא עובד בשוק ההון, באיזה  ברוקר לבחור, איך לקנות בזול ולמכור במחיר הנכון, ותקבלו את הכלים באמצעותם תוכלו להרכיב תיק השקעות רווחי ואחראי המתאים לאופייכם ולמטרות ההשקעה שלכם, כך שתוכלו למקסם את התשואה של החסכונות שלכם.

הקורסים שלי הם פרקטיים במיוחד, כך שתוכלו להבין בדיוק את מה שצריך ולהצליח ליישם את זה עם הכסף שלכם.

בונוס מיוחד לנרשמים לקורס ההשקעות:
.כניסה בחינם למשך שלושה חודשים לשירות הפרימיום שאני מפעיל – התיק של ינון .

למי מתאים הקורס

הקורס מתאים לכל אחד מכם שמעוניין לרכוש את הידע ההכרחי על שוק ההון, ולקבל את הכלים הפרקטיים לצורך קבלת החלטות חכמות ואחראיות בהשקעותיו. לא נדרש כל ידע קודם על מנת להבין את הדברים הנאמרים בקורס.

מבנה הקורס

הקורסים פרקטיים, ממוקדים ופשוטים להבנה וליישום. כל התכנים של הקורס מצולמים בוידאו ומוצגים באתר אינטרנט ייעודי, כך שתוכלו לצפות בהם מהמחשב או מהטלפון הנייד מתי שתרצו, בקצב שלכם, ללא הגבלה, ואני אלווה אתכם עם תמיכה במייל בכל שלב ואענה על כל השאלות שיצוצו.

איך להירשם

לפרטים נוספים ורישום לקורס גלשו לאתר הקורסים החדש בכתובת www.ValueInvesting.co.il

אני אשמח מאוד לראות אתכם בקורס, להעשיר את הידיעות שלכם על שוק ההון ולסייע לכם לגבש אסטרטגיית השקעה רווחית ואחראית לטווח הארוך.

* * *

מגוון הקורסים שלנו:

קורס אסטרטגיות השקעת ערך פסיביות

רוב המשקיעים לא מעוניינים לעבוד קשה ובכל זאת לגבור על תשואת המדדים. מסתבר שיש אסטרטגיות פסיביות חכמות שמאפשרות לעשות את זה. הן הוכחו באקדמיה ומשקיעים גדולים משתמשים בהן כדי לדוג מניות לתיקים שלהם.

בקורס אסטרטגיות השקעה תכירו את שוק ההון, תבינו את החסרונות של השקעה במדדים באמצעות קרנות סל ותלמדו אסטרטגיות פסיביות חכמות שב-10 דקות ידוגו לכם סל מניות מנצחות עם פוטנציאל לגבור על המדדים. בקיצור, הקורס הזה מתאים לכל מי שמעוניין לנהל תיק מניות אחראי ומצליח במינימום מאמץ.

לפרטים נוספים על קורס אסטרטגיות השקעה לחצו כאן

הקורס המקיף בישראל להשקעות ערך במניות

זוהי תוכנית של 10 שיעורים בה תלמדו מא’ ועד ת’ איך לקרוא דוחות כספיים, איך לנתח חברות ומניות, כיצד לאתר מניות אטרקטיביות לפני שמשקיעים אחרים יגלו אותן, ואיך לנהל תיק מניות אחראי ורווחי לטווח הארוך. בקיצור, אם אתם רוצים להשקיע כמו וורן באפט זה המקום בשבילם ללמוד את זה.

לפרטים נוספים על קורס השקעות ערך לחצו כאן

סדנת השקעה באגרות חוב (אג”ח)

סדנה בה תלמדו את כל מה שצריך לדעת על אגרות חוב כדי להשקיע בהן בתבונה.

לפרטים נוספים על סדנת אג”ח לחצו כאן

סדנת אופציות

עולם הניירות ההמירים – אופציות וכתבי אופציה, מלא בסיכויים אך גם בסיכונים. בסדנת אופציות תכירו את עולם האופציות ותבינו כיצד לתבל את התיק שלכם עם אופציות בצורה מושכלת.

לפרטים נוספים על סדנת אופציות כאן

איך לקנות מניות שעולות במאות אחוזים בשנים הבאות? 

X