התיק של ינון

קורס השקעות ערך

לפרטים עדכניים גלשו לאתר הקורסים החדש בכתובת www.ValueInvesting.co.il

ללמוד להשקיע כמו וורן באפט ומנהלי ההשקעות הגדולים בעולם

בטוח שאלתם את עצמכם איך זה שרק בודדים מצליחים להרוויח מהשקעה במניות בטווח הארוך – איך הם עושים את זה? ובכן, הסוד מאוד פשוט: הם לא מושפעים ממה שכותבים בעיתונים, מהמלצות אנליסטים, משמועות, מתחושות בטן ובוודאי שלא מצליחים בכך על ידי העברת כמה קווים על גרף המניה. הדרך להצליח בהשקעה במניות היא על ידי איתור חברות איכותיות, ניתוח פיננסי שלהן, ורכישתן כאשר הן נסחרות במחיר נמוך מאוד ביחס למחיר הנכון שלהן. זה נקרא השקעת ערך.

במילים אחרות, בשביל להצליח באמת בהשקעה במניות, עליכם ללמוד כיצד לאתר את החברות האלו, איך לדעת מתי הן זולות, וכיצד לנהל את תיק ההשקעות שלכם כך שיורכב מרעיונות ההשקעה הטובים ביותר שנמצאים בשוק. זה לא כל כך מורכב, אבל אם אתם רוצים להרוויח יותר מתשואת השוק, תצטרכו ללמוד איך לעשות את זה והמקום בו תוכלו ללמוד את זה הוא קורס השקעות ערך במניות בבורסה.

ברור שאפשר לעשות את זה לבד – הכל נמצא באינטרנט ובספרים, אבל זה ייקח די הרבה זמן וידרוש מכם התמדה ברמה שלא נתקלתם בה אפילו באוניברסיטה. השאלה, האם אתם באמת רוצים לשבת שעות על גבי שעות מול מסך המחשב ולהתמודד עם ים המידע ואינסוף שיטות ההשקעה המוצגות ברחבי הרשת עד שתמצאו את הדרך הנכונה להשקיע?

בתור אחד שלמד את כל מה שהוא יודע בדרך המורכבת והארוכה הזאת ומצא נתיב השקעה נבון ללכת בו, אני יכול להגיד לכם דבר אחד: הלוואי והיה קיים קורס השקעת ערך במניות לפני עשר שנים כשהתחלתי להשקיע. זה היה מקצר לי את תהליך הלימוד ומצמצם מאוד את השגיאות שעשיתי בתחילת הדרך. היום, יש לכם את האפשרות הזו – אתם יכולים ללמוד את כל הדברים בצורה מסודרת וברורה, והיא אפילו לא כרוכה בעלות גבוהה.

מה תלמדו בקורס השקעות ערך

בקורס השקעות ערך שאני מעביר לא תמצאו פתרונות קסם או כל מיני שיטות מסחר מהירות או אלמנטים טכניים כלשהם להשגת תשואות דמיוניות בטווח הקצר. לא רק שהדברים האלו ממש לא עובדים, גם אף אחד מהמשקיעים המצליחים ביותר בעולם או ממנהלי ההשקעות בוול-סטריט אינו משתמש בהם.

בקורס השקעות הערך שלי תלמדו צעד-אחר-צעד את עקרונות השקעת, תלמדו כיצד לבחור מניות מנצחות, אגרות חוב (אג”ח) וכתבי אופציה, מתי לקנות בזול ומתי הגיע הזמן למכור, מהן אסטרטגיות ההשקעה של המשקיעים המצליחים ביותר בעולם, איך לקרוא דוחות כספיים של חברות ישראליות וזרות, איך לחשב מכפילים, איך לנתח חברה ואיך להעריך את המחיר הנכון של מניה.

בין האסטרטגיות שתלמדו בקורס יהיו גם שיטות השקעה פסיביות (אוטומאטיות), באמצעותן תוכלו לבחור מניות ללא צורך בניתוח מעמיק, אך באופן מושכל, ועדיין להשיג תשואות מרשימות.

בסיום קורס השקעות ערך תצאו עם אסטרטגיית השקעה ברורה אותה תוכלו ליישם בטווח הארוך, ותדעו:

1. לאתר מניות אטרקטיביות לפני שמשקיעים אחרים אפילו שמעו עליהם

2. לנתח חברות ומניות באמצעות הדוחות הכספיים

3. לבדוק אם מניה נסחרת בזול או ביוקר

4. ולנהל תיק השקעות רווחי שיוכל להכות את השוק לאורך זמן.

למי מתאים קורס השקעות ערך במניות

בשביל להצליח בהשקעה במניות תצטרכו ללמוד דברים כמו איך לקרוא דוחות כספיים ואיך להעריך כמה שווה חברה, בשביל שתוכלו לקנות את המניות שלה כאשר הן זולות. אם קראתם (והבנתם) את המדריך למשקיע המתחיל ואת המדריך להשקעה במניות המוצגים כאן בבלוג, ואתם רוצים לדעת איך לבחור מניות ואיך לנהל תיק השקעות רווחי לטווח הארוך, הקורס הזה יקנה לכם את היסודות ואת הדרכים החישוביות לעשות את זה בין אם התחלתם להשקיע אתמול ובין אם אתם משקיעים כבר מספר שנים.

איך להירשם לקורס השקעות ערך בבורסה

לפרטים המלאים ורישום לקורס גלשו לאתר הקורסים החדש בכתובת www.ValueInvesting.co.il

אני אשמח מאוד לראות אתכם בקורסים, להעשיר את הידיעות שלכם על שוק המניות ולסייע לכם לגבש אסטרטגיית השקעה רווחית ואחראית לטווח הארוך.

איך לקנות מניות שעולות במאות אחוזים בשנים הבאות? 

X